Yükleniyor...
SATIŞ SÖZLEŞMESİ

Satış sözleşmesi müşteri tarafından sipariş esnasında kabul edilen şartları ifade eder. Buhan Yayıncılık'tan alışveriş yapan tüm müşteriler bu Garanti ve İade şartlarını kabul etmiş sayılır.

1 ) 
Buhan Yayıncılık'tan aldığınız her ürün müşteriye sağlam olarak ulaştırılacaktır. Sorunlu ürünleri kargo teslim esnasında almayınız. Yanlış gönderilmiş veya yıpranmış ürünleri de teslim almayınız.

2 )  Almış olduğunuz ürünü kullanmadan, tahrip etmeden, bozmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içerisinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası ve iade sebebini içeren bir dilekçe ile iade edebilirsiniz.

3 )  Sevkıyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

4 )  Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, kullanılmış. Vb şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Bu şekilde gönderilen ürünler
Buhan Yayıncılık tarafından Kabul edilmeyecek ve iadesi yapılmayacaktır.

5 )  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

6 )  Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

7 )  Ürünün tüm fatura kopyaları ile beraber eksiksiz olarak elimize ulaşmasından itibaren en geç 10 iş günü içerisinde ücreti kredi kartınıza iade edilecektir.

8 )  Bu iadenin bankanız tarafından kredi kartınıza yansıtılması 1-2 hafta arasındadır.
Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Kargo görevlisi yanında açarak kontrol ettiğiniz ürün sorunsuz olarak teslim edilmiş sayılır.